Kroužek angličtiny

Kroužek Cambridge English – YLE (Starters/ Movers)

· Každý čtvrtek, od 14:00 – 14:45 ve třídě 6. A (začínáme 7. října)

· Cena 1500 Kč / 25 lekcí (včetně výukových materiálů)

· V případě zájmu se u mě v kabinetu (3. patro) děti staví pro závaznou přihlášku

Od 7. 10. bude probíhat kroužek angličtiny – přípravy na zkoušky Cambridge English. Kroužek navazuje na kurz z minulého školního roku, docházka na předchozí kurz ale není podmínkou. Kroužek je vhodný pro páťáky se zájmem o angličtinu, nejedná se o doučování.

V rámci kroužku budeme hodně mluvit, hrát hry a hlavně procházet materiály na mezinárodně uznávanou zkoušku úrovně „Starters“ a „Movers“. Na konci kurzu by měly být všechny děti schopny složit zkoušku úrovně „Starters“, někteří zvládnou i vyšší úroveň „Movers“. Na konci kurzu si zkusíme test „nanečisto“ a děti se budou moci rozhodnout, na kterou úroveň zkoušky se cítí. Absolvování zkoušky na konci kurzu je dobrovolné, v případě zájmu na ni své dítě přihlásíte.

Více informací o zkouškách Young Learners najdete zde: https://www.britishcouncil.cz/zkousky/cambridge/druh/deti

Pokud by byly kroužky z nějakého důvodu opět omezeny, kurz bude probíhat (stejně jako v loňském školním roce) online přes Teams.

V případě velkého zájmu rozhoduje termín odevzdání vyplněné přihlášky.

Mgr. Lucie Petráňová