Návrat do školy už v příštím týdnu od 12.4.

už jsem ani nedoufala, ale mám velkou radost, že se s dětmi sejdeme opět ve škole už v dalším týdnu! Prosím o prostudování informací zveřejněných na stránkách školy:

Postupné otevírání školy od 12. 4. 2021

Dále uvádím pár informací týkajících se naší třídy:

• škola bude otevřena od 7:30
  • žáci se po příchodu převléknou a přezují u svých skříněk a pak se sejdou v testovací místnosti, která se pro naší třídu nachází ve 2. patře úplně napravo naproti chlapeckým záchodům
  • po 8 hodině budou žáci testování (jen v pondělí a čtvrtek)
  • až bude vše hotovo, přesuneme se do naší třídy
  • každý den máme 5 vyučovacích hodin, na oběd chodíme od 12:40 – 12:55
  • v týdnu, kdy budeme chodit do školy mají všichni žáci automaticky přihlášené obědy
  • žáci musí mít po celou dobu přítomnosti ve škole respirátor nebo roušku (ne látkovou!)
  • v prvním týdnu budeme spíše procvičovat a zvykat si na školní režim, ověřování znalostí si necháme až na další týden ve škole
  • Prosím, aby žáci měli v pondělí školní pomůcky – penál, ŽK, učebnice a PS podle rozvrhu. V pondělí budeme mít PDVL zelenou.

Přestože nás čeká opět velká změna, známe se už nějakou dobu a věřím, že se rychle zase zaběhneme!

JV