Noc s Andersenem 9. 10.

Milí rodiče,

pokud nám situace dovolí a nepřekazí nám to nějaké nařízení, ráda bych s dětmi spala ve škole. Dětem dnes rozdám přihlášku s informacemi a prosím o její vyplnění, abych měla přehled, kolik dětí se zúčastní. Je to samozřejmě dobrovolné.

Spaní realizujeme u příležitosti Noci s Andersenem, takže budeme mít program zaměřený na jeho pohádky. Pokud doma máte knihu Andersenových pohádek, budu ráda, když si je děti přinesou. 

Děti si mohou přinést také mobily, ale byla bych ráda, kdyby je využívaly jen podle domluvených pravidel, který si ten den stanovíme. 

Dále je potřeba, aby měly s sebou kartičku zdravotní pojišťovny nebo ŽK s kopií kartičky. 

Na páteční večer mají mít děti svačinu. Ale stačí menší, protože bych ráda z finančního daru objednala pizzu (i bezlepkovou). Berte to ale spíš jako chuťovku! Na snídani také počítejte se svačinkou. Na pití zajistím šťávu/džus a čaj, přesto prosím, aby měly děti i svou láhev s pitím. Prosím, abyste dětem nedávali colu a energetické nápoje!!!

Pro jistotu vkládám přihlášku i sem: příhláška noc s Adersenem

Někteří žáci od začátku roku sbírají jednu poznámku za druhou za nevhodné chování, a dnes jsme se domluvili, že pokud jejich nevhodné chování bude pokračovat, nepřeji si, aby s námi nocovali. Přála bych si, aby to byl příjemně strávený čas a ne boj o přežití…

S pozdravem,

JV

Comments are closed.