Netradiční třídní schůzky

letošní první třídní schůzky budou netradiční. Proběhnou pouze touto formou. Prosím o prostudování dopisu od paní ředitelky a třídní učitelky, kde se dočtete veškeré důležité informace. Pokud se budete chtít sejít při osobní konzultaci nebo máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte mě přes email.

dopis ŘŠ

Dopis TU

Ve svém dopisu jsem zapomněla uvést, že v letošním roce jsem zavedla tištěné týdenní plány. Myslím, že je to skvělý způsob, jak si děti mohou uvědomovat a podílet se na procesu svého učení učení. Součástí je i sebehodnocení, které jim pomůže pěkně reflektovat své učební pokroky. Týdenní plán děti dostanou vždy v pondělí a v pátek ve škole uděláme zhodnocení. Přes víkend, prosím, týdenní plán podepište, děti si ho pak založí do portfólia.

JH