Týdenní plán 25. – 29. 5.

Galerie APIONA

Milé děti,

od pondělí 25. 5. se budu s některými z Vás setkávat ve škole jiní zůstáváte doma. Ti, kteří se chystají do školy, budou nosit učení dle týdenního plánu + noste pomůcky na anglický jazyk dle vaší skupiny (i zadání na celý týden), nezapomeňte na ŽK.  Ve výuce se budeme střídat s paní učitelkou Renatou Urbanovou ze 3.A.

Pro ty, kteří zůstávají doma, se online výuka mění takto:

otevřete si TEAMS – 3.A + 3.C online a připravte si všechny potřebné pomůcky podle plánu

• 1. online hodina 8.00 – 8.45  (Český jazyk)
  • 2. online hodina 9.00 – 9.45 (Matematika) – v průběhu online hodin ze třídy budeme probírat to, co je napsáno v plánu, můžete tedy pracovat s námi, nebo samostatně a pouze si s námi kontrolovat. V pondělí budeme vždy první hodinu mít ranní kruh a poté opakovat, co již umíme.
  • Protože s vámi nebudu v přímém kontaktu, pište mi do chatu v teamsech, s čím si nevíte rady. Ve čtvrtek nebo pátek bych se s vámi spojila po výuce a dodělali bychom společně to, co byste potřebovali. Čas ještě během týdne upřesním.

Týdenní plán po dnech + sebehodnocení 25. – 29. 5

Veronika Doležalová