Vážení rodiče,

na webové stránky budu přidávat týdenní plány, tak jak jsou děti zvyklé – poprosím, pokud máte možnost dětem vytisknout, kvůli hodnocení své práce a dávat do složky a podrobnější rozpracování učiva na dny. Učivo z angličtiny budu vkládat zvlášť dle skupin.

Dále bych Vás požádala o zaregistrování vašeho dítěte na UMIME TO   – kliknout na UMÍME ČESKY a vytvořit účet. Děti získají po registraci o 150 odpovědí více. Během příštího týdne bych vám na mail poslala přístupový kód naší třídy k procvičování, zatím můžete používat i tak. Postupně budu také přidávat odkazy na domácí procvičování – sekce procvičování.

Ve škole budeme předpokládat, že veškeré učivo, pracovní sešity a učebnice, které se objeví v plánech, bude probráno, doplněno, dopsáno. Při návratu do školy se budeme držet školního vzdělávacího plánu a pojedeme podle něj dál, nebudeme se tedy vracet k učivu, které budou děti probírat doma.

Pokud nemáte doma některé učebnice nebo pracovní sešity, napište mi prosím individuálně a domluvíme se na předání.

Pracovní doba učitelů je prakticky nezměněná. Prozatím budu v pracovní době ve škole, od osmi hodin dále podle potřeby. Pokud mě budete chtít kontaktovat a chcete mít jistotu, že odpovím, využijte prosím školní e-mail.

Děkuji za spolupráci.