Pokyny k Legolandu

Vážení rodiče,

protože se nám ve všech třídách množí dotazy ohledně Legolandu, potřebných věcí a storno podmínek, zde máte všechny doplňující informace a ofocenou přihlášku, s jejíž podmínkami jste souhlasili a podepsali je.

Stručně zde:

Sraz je v pátek 14. 6. ve 3:00 ráno u školy (tedy v noci ze čtvrtka na pátek). Návrat je ten samý den kolem 24:00.

S sebou je nutné mít: platný cestovní doklad, tedy pas nebo občanský průkaz. Budu kontrolovat u autobusu a kdo nebude mít, nemůže s námi odjet. 11 Euro na vstup do Legolandu (ideálně v drobnějších mincích). Podle uvážení kapesné na občerstvení či Lego. Jídlo na celý den, doporučujeme vše, co se jednoduše nekazí. Pokud by mělo být špatné počasí, je lepší přibalit pláštěnku. Věci do autobusu – malou hru, polštářek, deku na spaní (budou si nechávat přes den v autobuse). Omezte prosím jakékoliv objemné věci, plyšáky apod.

Děti si smějí vzít mobilní telefon, mp3 přehrávač, PSP apod., ale jen na vlastní nebezpečí. Dětem, kterým se dělá v autobuse špatně, nezapomeňte přibalit Kinedryl.

Vše ostatní naleznete v přihlášce. V případě, že by se z jakéhokoliv důvodu Vaše již přihlášené dítě zájezdu nezúčastnilo, postupujte prosím podle informací napsaných tam. Zájezd je zaplacený, je třeba jakákoliv storna co nejdříve řešit přímo s cestovní kanceláří. Žádní náhradníci na zájezd nejsou a paní učitelky nebudou přijímat děti z jiných tříd. Pokud by Vaše dítě nejelo, nejpozději 10. 6. sdělte tuto skutečnost třídní učitelce, kvůli pojištění, které zajišťuje škola. Pokud by tř. učitelka o Vašem stornu nevěděla, platili byste školní pojištění zbytečně.

Děkujeme za spolupráci.