Sešity do M, kontrola pomůcek, pochvala všem dětem za posun v dílnách

již jsme popsali všechny sešity do Matematiky. Pokud Vašemu dítěti sešit dochází, bude to mít zapsáno v úkolníčku a prosím o jeho dokoupení. V M využíváme sešit č. 5110, který má centimetrové
čtverečky
.

Dále jsem Vás chtěla poprosit o důslednou kontrolu věcí, které si děti mají nosit do školy – tužky, pera, pravítka, kružítka, nůžky, lepidla, učebnice, sešity, úbor do TV, vlastní kniha do dílen čtení. Děti si teď budou zapisovat do ŽK knížky vše, co nebudou mít a prosím, abyste se to pokusili zajistit v co nejkratší době. Pokud pomůcky děti nemají, komplikuje nám to práci a zdržuje výuku.

Přestože děti občas mají své dny, musím je moc pochválit za pokroky, které dělají v dílnách čtení a psaní. Většina dětí už umí své myšlenky pěkně formulovat a je radost je poslouchat, když mluví o knize, a nebo prezentují své příběhy!

Děkuji za spolupráci a přeji pěkný den!