ŠVP

zde je několik důležitých informací ke škole v přírodě:

– Je změněn čas odjezdu, budeme odjíždět ve 12:00!!!
– Je zakázáno brát si na ŠVP mobilní telefony, tablety, notebooky a jiná elektronická zařízení.
– V případě závažných porušení pravidel si rodiče na vlastní náklady odvezou své dítě domů.

Doporučení:

– Osobní věci by měly být v batohu, uzavíratelné tašce nebo v kufru. Velmi nežádoucí jsou různé igelitky nebo Ikea tašky apod. – při přepravě na hotel může dojít ke ztrátě. K hotelu se dostaneme lanovkou my i naše věci.
– Děti by měly mít s sebou vhodné oblečení a obuv. V termínu konání ŠVP bude na Černé Hoře nejspíš ještě sníh.
– Nezapomeňte dětem přibalit plavky. Na výlet pojedeme do aquaparku. 🙂
– Učení si nebereme, ale ať děti mají penál a blok.
– Nedoporučujeme brát si jakékoliv drahé věci.
– Bezinfekčnost rozdám dětem v týdnu před odjezdem. Nezapomeňte ji přinést k autobusu. Nezapomeňte, že je potřeba uvést datum se dnem odjezdu.
– U autobusu mi můžete předat připravené pohledy pro děti (stejně jako v minulých letech). Ale myslím, že není potřeba to přehánět, jedeme přeci jen na pár dní.

Děkuji za spolupráci.