Informace k příštímu týdnu 17. – 21. 12.

V pondělí od 16 hod. se ve třídě koná předvánoční dílnička s autorským čtením příběhů, které děti tvoří v dílnách psaní. Pokud se nebudete moc zúčastnit, dejte mi prosím, vědět. Cukroví na ochutnávku je samozřejmě vítáno. 🙂

Ve čtvrtek se od 8 do 10 hod. koná Předvánoční burza, na které se prodávají funkční hračky, knihy a stolní hry. Prosím, projděte s dětmi doma věci, které budou chtít prodávat a už doma je označte cenovkou. Také děti poučte o prodeji a financích. Stačí, když s sebou budou mít děti přibližně 50 Kč. Další peníze získají prodejem svých věcí a vyhnete se tak tomu, že budou kupovat zbytečnosti.

V pátek si ve třídě uděláme vánoční dopoledne – besídku. Znovu prosím, aby každý přinesl nepopsaný zabalený dárek vhodný pro kluka i holku, ale ne zbytečně drahý. Děti si budou dárky losovat. Také uvítám zapůjčení nějakého pěkného dětského filmu nebo pohádky.
Vyučování končí v 11: 40.

Děkuji za spolupráci.