Knihy do čtenářských dílen

Děti začaly do dílen čtení nosit své knihy. Přestože si to opakujeme při každé příležitosti, děti je často zapomínají. Do odvolání budeme mít dílny čtení v ÚTERÝ A PÁTEK. Pokud si jí děti chtějí nosit domů, samozřejmě mohou, ale nejlepší je, když ji nosí pořád v aktovce nebo si ji nechávají ve škole.

Některé děti si zvolily na čtení životopisnou knihu, která je pro ně atraktivní, protože je o jejich idolu. Ale není úplně vhodná k jejich věku a čtenářským schopnostem. Knihy mají 400 stran a postupně se stanou pro dítě demotivační. Prosím, pomozte jim vybrat beletrizovanou knihu pro děti (s příběhem). ve starších příspěvcích najdete inspiraci na nové dětské knihy, využijte knihoven nebo levných knih, kde seženete pěkné knihy za pár korun.

Děkuji.