Vlastní kniha do čten. dílen

Tento týden jsme dočetli knihu Projekt pes, kterou jsme četli společně. Napsali jsme si čtenářský list a děti tak mají splněnu jednu z 5 přečtených knih, které po nich chci. Je potřeba, aby si po přečtení vyplnili i čtenářský list, který jim dám, když si pro něj přijdou. List k Projektu pes jsme dělali společně, doma si to měli dodělat ti, kteří to nestihli ve škole.

Od příštího úterý (13. 11.) bude ve čtenářských dílnách číst z vlastních knih. Pokud jste tak již neudělali, prosím, vyberte dětem beletrizovanou knihu, která není členěna na samostatné příběhy (lépe se tak s knihou pracuje).
Děti si knihu budou moci nechávat ve škole, nebo si jí klidně mohou nosit domů a číst ji tak i mimo čten. dílny.

Děkuji za spolupráci.