Projekt Republika

každý z Vás dostal pozvánku na projekt Republika na třídních schůzkách, popřípadě jsem jí posílala po dětech. Na zadní straně byl napsán i program jednotlivých tříd. Dopolední program dělají žáci, odpolední učitelé (na ten bylo potřeba si zakoupit vstupenku). Děti si ve čtvrtek nemusí nosit žádné učení, jen ŽK, svačinu, kostýmy(kdo ještě nemá).
Pověsti hrajeme všechny 3. třídy a začínáme v 11 hod. Naše pověsti hrajeme jako poslední. Celé vystoupení bude max. 35 min.
Program ostatních tříd začíná už od 1O hod., proto klidně přijďte dříve a můžete si projít celou školu.

Po vystoupení odvádím jednu skupinu dětí do družiny a druhá skupina bude mít i 5. vyučovací hodinu tak, jak je v rozvrhu. Učit se pravděpodobně nebudeme, ale z organizačních důvodu v družině nemůže hodina odpadnout.

V pátek je ředitelské volno a po něm v pondělí a úterý podzimní prázdniny, nezapomeňte!

Ve čtvrtek se na Vás budeme těšit.