Nevhodné chování kluků

objevil se nám tady takový nešvar…
…někteří kluci začali hrát hru – koulovanou (a jiné vybíravé názvy), která spočívá v tom, že si sahají do rozkroku, pěstí se tam bouchají a mačkají, a kdoví co ještě. O tom, kdo jí začal a kdo se do toho zapojil, tady mluvit nechci. Ale byla bych ráda, kdyby si všichni rodiče chlapců s nimi promluvili o tom, k čemu své přirození mají a že to není taková sranda. Kluci už přestřelili a jeden žák se svíjel v bolestech. Tomu bych se ráda vyvarovala.
Veškeré hry se točí kolem násilí. Kluci se neustále hádají a okamžitě si musí vše oplácet. Nedělám nic jiného, než že řeším, kdo co komu řekl apod. A mám pocit, že je to úplně zbytečné.
Děti si musí uvědomit, že chování na hřišti při sportu je odlišné od reálného života. Všichni jsou si rovni a není potřeba, aby si dokazovali přátelství násilnými hloupými činy. Nerada bych to řešila na individuálních konzultacích ve škole.
Také bych Vás ráda poprosila, abyste mě informovali v případě, že Vám některé z dětí bude vyprávět, že ve třídě dochází k násilí.

Děkuji za spolupráci.