Svíčkárna

Děti dostaly domů přihlášky na výlet do svíčkárny. Uskuteční se v pondělí 10. 12. a návrat je psaný na 11:30 – 12:00, tedy strávíme ještě chvilku ve škole společně (není nutné žádné učení) a budeme číst knížku ze školní knihovny.

Výlet bude stát 290 Kč. Tuto částku prosím zašlete na účet online pokladny, bude nad rámec třídního fondu. Všechny ostatní informace naleznete v přihlášce. Děti, které nepojedou, budou mít náhradní program v jiné třídě.

V případě zájmu vyplňte prosím přihlášku a ústřižek pošlete po dětech do školy nejpozději do pátku 12. 10., stejně tak platbu, abychom v pondělí mohli zaslat údaje do CK a zaplatit fakturu. Budu počítat s tím, že kdo do tohoto data neodevzdá přihlášku nebo částku nezaplatí, nemá o výlet zájem.