Učebnice, sešity, třídní fond, třídní pravidla a jejich porušování

dnes si děti nechaly ve škole bílou čítanku a novou učebnici ČJ s vílou. Zelenou učebnici ČJ a světle oranžovou čítanku si budou nechávat doma. Učebnici mohou využít na procvičování a z čítanky si mohou číst sami, nebo z ní budou úkoly.

Dále si ve škole nechávají písanku a školní sešity (máme objednáno, jsou na cestě,stojí 27 Kč/žáka).

Ostatní věci si budou nosit podle rozvrhu.

Prosím, zašlete co nejdříve 500 Kč na účet svého dítěte do TF pro letošní rok. Děkuji.

Děti si společně vytvořily třídní pravidla. Společně si zvolili trest za jejich porušování – domácí úkol navíc. Při častém porušování poznámka. Některé děti si už dnes nesou domů úkol i poznámku!
Doufám, že se to postupně zklidní až je zahrnu učivem. Zítra budu poprvé přesazovat, protože napomínání nepomáhá.