Začátek školního roku

– V pondělí v 7: 55 proběhne oficiální zahájení nového školního roku před budovou školy. Po úvodním slovu paní ředitelky se děti rozejdou do svých tříd, kde stráví společně 1. vyučovací hodinu.
– Ve třídě se uvítáme, seznámíme s novými spolužáky a rozdáme žákovské knížky – prosím o vyplnění, seznámení a podepsání školního řádu vzadu.
– Družina bude normálně fungovat od prvního dne. Obědy se vydávají od 10 hodin, pokud jej máte přihlášený.
– Prosím, aby mi každý žák v pondělí nahlásil, kdy začne chodit na obědy. Potřebuji to předat do jídelny.
– V úterý budou 4 vyučovací hodiny. Konec bude tedy 11: 40. Děti dostanou zbylé pracovní sešity. Učebnice si nosit nemusí.
– Od středy se budeme učit podle rozvrhu, s sebou učebnice podle rozvrhu.
– Opět budeme vybírat do třídního fondu 500 Kč. Prosím o zaslání do ŠOP.
– V prvním pololetí budeme chodit plavat i bruslit.
Plavání začne od druhého týdne, tj. od středy 12. 9.. Bruslit půjdeme v út 18. 9. a 2. 10..
– Angličtinu budou mít děti 3x týdně. Všechny třetí třídy jsou rozděleny do 4 skupin.