Po 25. 6. a út 26. 6.

V pondělí ráno budeme vyklizené a čisté skřínky předávat panu školníkovi, proto je potřeba je nejpozději v pondělí před 8 hodinou vyklidit a odnést si zámek. V posledním týdnu se děti nepřezouvají!

Už dnes některé děti odevzdávaly učebnice (ČJ, čítanka bílá, čítanka oranžová, HV, PK, AJ). Zbytek dětí odevzdá učebnice v pondělí. PS a sešity dětem zůstávají. Pokuty za poškozené knihy dětem píši do ŽK a je potřeba je zaplatit v hotovosti během posledního týdne, nejpozději ve čtvrtek 28. 6.

Nové učebnice dětem rozdám během pondělí a úterý. PS a sešity čisté (koupím hromadně z TF) dostanou v září. Učebnice můžete obalit, ale prosím nepolepovat jmenovkami, protože jsou podepsány uvnitř.

V úterý je náhradní termín Run and hepl. S sebou: sportovní oblečení, oblečení na převlečení (děti se zpotí), pití. Vyběhané peníze budu vybírat do čt 28. 6. a věnujeme je do Nadačního fondu ZŠ Eden dětem, které to potřebují.