Vyklízení skříněk, Run and help, odevzdávání učebnic

Máme za sebou dny plné akcí. Bylo to náročné, ale moc fajn. Zbytek týdne proběhne už ve škole, kromě plavání, které bude venku na Slavii.

V pátek 22. 6. si všechny děti samy vyklidí skřínku. Všechny věci (i zámek) si odnesou domů. V posledním týdnu se nemusí přezouvat.

Run and help bylo odloženo kvůli dešti. Náhradní termín je v úterý 26. 6. první hodinu. Sraz bude klasicky ve třídě. S sebou: sportovní oblečení (děti už nebudou mít ve škole tělocvik!), pití a sportovní obuv.

V pondělí 25. 6. proběhne odevzdávání učebnic. Každý žák odevzdá – uč. ČJ, bílou čítanku, oranžovou čítanku, uč. HV, uč. PK a někteří uč. AJ. PS dětem zůstávají. V případě, že budou učebnice poničené, bude žákovi účtována část původní ceny, kterou v hotovosti odevzdá třídní učitelce.