Natáčení pro časopis Tom Talent

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 3.5.2018 bude v dopoledních hodinách probíhat natáčení Sportovního desatera, které znáte z dětského časopisu Tom Talent (www.hustejcasopis.cz).

Vzhledem k tomu, že časopis vydává společnost INLINETALENT a vaše děti mě (Tomáš Herout, táta Sabči – spolužačky vašich dětí) znají z loňské školy v přírodě nebo našich letních táborů, tak byla vybrána právě třída 2.C.

Natáčení bude probíhat tak, že některé děti budou „živý“ obraz a některé k tomu budou namlouvat texty.

Natočený materiál bude použit pro inspirování dalších školáků, aby děti sportovaly s radostí a férově.

Pokud by s tím někdo nesouhlasil a nebude chtít, aby se jeho dítě natáčení účastnilo, tak prosím napište paní učitelce Hantákové.

Děkuji za spolupráci a jsem s pozdravem,

Tomáš Herout