Angličtina

Milý rodiče,
chtěla jsem Vám dát vědět, jaká je situace v obou skupinách při Angličtině. Děti do hodin opakovaně nenosí pomůcky a neplní úkoly. Doma se nepřipravují a z anglického jazyka nic neví. Již několikrát jsem dětem vysvětlovala, že je to předmět jako každý jiný. Dnešním dnem mi ale opravdu došla trpělivost a každého podle jeho práce ohodnotím na vysvědčení. V následujících hodinách budeme psát každý týden test na slovíčka, která momentálně probíráme.
Myslím, že tohle je jediný způsob, jak dovést děti k zodpovědnosti za svou práci. Na úkoly z angličtiny a na učení slovíček mají vždy celý týden, je na nich, jak si práci rozvrhnou. Byla bych ráda, kdybyste podpořili tento přístup a dětem každý den nadiktovali ze 3 slovíčka.

Děkuji za spolupráci.