Info pro rodiče

• Jak už jste asi zjistili, zrušila jsem čtecí listy. Bylo to na základě toho, že velká část dětí nenosila každý den vyplněný čtecí list. Pokud mi dítě odevzdá čtecí list a celý týden není doplněný, ztrácí  to požadovaný efekt. Čtecí list měl fungovat tak, že s dětmi čtete  a následně spolu zapíšete, že děti četly. Předpokládám, že chápete, že v 1. třídě s dětmi musíte číst, abyste je slyšeli a případně opravili. Čtecí list měla být kontrola pro ně i pro mě. Nerozumím v čem byl problém, datum a podpis nezabere více jak 10 vteřin!
  • Na konci každého týdne máte podepsat žákovskou knížku – ne u všech to tak je!
  • Domácí úkoly mají být také podepsané. Pro mě je to informace, že jste DÚ viděli!
  • Děti dostaly nové učebnice a měly za úkol je přes víkend obalit a podepsat na štítek, který má být nalepen dole na obalu. Otíkova čítanka je majetkem školy a pokud bude jakkoliv znehodnocena, budete platit její poměrnou část.
  • Přes prázdniny jste měli provést kontrolu penálu.

Do penálu patří:
1. pastelky – pouze tlusté a v dostatečné délce a počtu (nutností jsou základní barvy)
2. 2ks obyčejné tužky – !!!pouze tlustá!!!
3. guma
4. malé pravítko
5. ořezávátko
6. pero (ne gumovací) stabilo, tornádo – některé děti s ním již začnou psát

!!!penál je podepsaný!!! často zůstane ve družině, šatně…..

DÁLE PROSÍM O SLEDOVÁNÍ ZŮSTATKU NA ÚČTU, ČASTO SE STÁVÁ, ŽE V ONLINE POKLADNĚ NEMÁTE DOSTATEČNÝ ZŮSTATEK. PANÍ HOSPODÁŘCE DÁ VELKOU PRÁCI VŠECHNY ZKONTAKTOVAT A DODATEČNĚ PLATBY STRHNOUT.

Děkuji za spolupráci Doležalová