Poslední prosincový týden 18. – 22. 12.

Pondělí – bruslení

Úterý – normální výuka

Středa – Divadlo Strašnice – představení Vánoce za časů naší prababičky od 9 hod., hrazeno z TF

Čtvrtek – Předvánoční burza – prodej hraček, knih a her, o které už děti nemají zájem. Bude probíhat ve škole během 1. a 2. vyuč. hodiny. Prosím, naceňte s dětmi věci, které se rozhodnout prodávat a obstarejte je cenovkou. Promluvte si s dětmi o penězích a o tom, ať nakupují s rozmyslem. Je na Vás, kolik dětem dáte pěnez, ale myslím, že si vystačí i s 50 Kč. Kdo se nebude chtít akce zůčastnit nemusí. Ale protože musím akci dozorovat, bude s ostatními, ne sám ve třídě.

Pátek – Třídní besídka – stejně jako minulý rok si budeme losovat dárečky. Prosím, aby každý přinesl drobný zabalený, nepodepsaný dárek max. do 100 Kč, ideálně vhodný pro holky i pro kluky. Pokud si děti budou chtít nadělit i dárky cíleně, klidně mohou donést nadepsaný dárek pro kamaráda navíc a obdarovat jej ve škole. Kromě nadělování dárečků si zazpíváme písničky, zahrajeme nějaké hry a snad v klidu ukončíme tento kalendářní rok.

Děkuji za spolupráci.