VS na platby a věci na ČT

množí se dotazy na platbu družiny. VS se Vám vygeneruje při registraci do Online pokladny. Tento VS používáte k platbě třídního fondu a družiny. Žádný jiný už v družině nedostanete a ten z minulého roku neplatí. VS prosím zapiště i do ŽK na druhou stranu pod účet školy.

Při registraci se uvádí ID školy, tj. IČO školy, které najdete v kontaktech na webu školy.

Pokud jste již zaregistrováni a schváleni, můžete začít zasílat peníze. Do TF letos vybírám 500 Kč. Děkuji.

Dnes jsme s dětmi začali opakovat. Zatím ale jen hravě, protože stále donášejí učebnice do školy. Zítra už bych ale ráda začala využívat učebnice. Máme ČJ a M. Prosím, aby tedy děti měly – čítanku, písanku, ČJ učebnici a prac. sešit, M pracovní učebnici. Zbytek vyučování máme VV, děti budou potřebovat – pastelky/voskovky/fixy a nůžky. A taky prosím, aby všichni měli úkolníček.
Zbytek pomůcek do VV dodejte prosím, co nejdříve.

Prosím, abyste vyplnili první dvě strany v ŽK, dotazník s důl. informacemi. Postupně pošlete po dětech kopii zdravotní způsobilosti potvrzenou od lékaře.

Také mám pro Vás vzkaz z družiny – prosíme, abyste dětem dávali dvě svačiny, jednu na dopoledne a druhou do družiny.