Skřínky a druhý školní den

dětem jsem dnes jen v rychlosti ukázala číslo skřínky, kterou zdědili po min. deváťácích. Děti nemají skřínky na jednom místě, ale různě po celé šatně. Důležité je, že už mají skřínky velké (mohou se shodovat čísla se skřínkami malými)! Dnes jsem skřínky obešla a polepila vždy jejich jménem. Pokud si děti číslo své skřínky nepamatují, ráno přijdou normálně do třídy a zde číslo zjistí.

Připomínám, že zítra máme 4. vyuč. hodiny, konec je tedy v 11: 40. Družina normálně funguje. S sebou si zítra děti přinesou: aktovku, penál, svačinu, pití, (obalené učebnice nebo pomůcky do VV či TV – kdo už má), zámek na skřínku.

Prosím, aby mi donesly děti (ty, které tak neudělaly dneska) napsáno na papírku, zda budou chodit do volitelné angličtiny (opět budou dvě skupiny, 5. vyuč. hodinu v pondělí nebo čtvrtek).

PS: Nezapomeňte se přihlašovat do školní online pokladny!