Školní online pokladna

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

od školního roku 2017 – 2018 bude naše škola využívat Online pokladnu. Zaregistrování do tohoto systému doporučujeme až po informaci od třídních učitelů. Technická podpora je možná na emailu abrham@zseden.cz. Návod na registraci a používání ŠOP nalezne v přílohách (viz. níže).

Daniel Abrhám – zástupce ředitelky ZŠ Eden

Dopis_rodičům_-_pokladna

Skolni_program_navod_rodice_1

Další informace:

nezapomeňte si dobře poznamenat variabilní symbol, budete přes něj platit vše, tedy kromě jídelny a kroužků. Až děti dostanou žákovské knížky, prosím, abyste ho dopsali i tam.

Až budete zaregistrováni, můžete zaslat první částku na účet školy pod Vaším VS – bude to 500 Kč do třídního fondu. Opět z něj budou hrazeny výlety, divadla, výtvarné pomůcky a potřeby do třídy, příspěvek na panenku Unicef a levharta, na které příspíváme jako škola.

Ti, kteří budou chodit do školní družiny, mohou zaslat také 1600 Kč za 1. pololetí (400 Kč/ měsíc).

Prosím, abyste provedli registraci, co nejdříve!

Děkuji.