První školní týden

užijte si s dětmi poslední prazdninový víkend a po něm se na děti budu těšit! Zde je pár inromací k prvnímu týdnu:

První den:
Tentokrát jdou už děti do školy samy. Všichni se sejdeme 7: 55 před školou, kde proběhne slavnostní zahájení. Po té jdeme hromadně do třídy (zůstává stejná), kde se během jedné hodiny společně přivítáme. Po 1. vyuč. hodině děti pouštím domů.
První školní den nebudou děti nic potřebovat. Obědy budou od 10 hod. (jen ti, co mají přihlášeny).
Prosím, abyste mi po dětech poslali papírek, na kterém bude napsáno – odkdy budou chodit na obědy a zda budou chodit do volitelné angličtiny (pondělí nebo čtvrtek). Děkuji.

Druhý den:
V úterý budou 4 vyučovací hodiny. Konec bude tedy 11: 40. Dětem rozdám papíry, rozvrh, žákovské knížky, zbytek učebnic a sešitů – prosím o obalení! Kdo má učebnice doma, klidně je může už přinést do školy a nechá si je v šanonu jako min. rok.
Dětem letos budou přiděleny skřínky. Číslo své skřínky se dozví první den.
Zbytek týdne pojedeme podle rozvrhu. Angličtiny začnou až od 18. 9. Seznam pomůcek je už zveřejněn na stránkách, prosím, aby je děti donesly do školy nejpozději do středy 13. 9.

Děkuji a těším se na další spolupráci.
Doufám, že letošní rok bude stejně příjemný jako ten minulý.