Informace k týdnu 19. – 22. 12.

1. Zrušení angličtin – Pondělní skupině odpadá hodina kvůli mé absenci; středeční skupině kvůli zkrácenému vyučování na celé škole (1. stupeň končí výuku ve středu v 11:40).
  2. Bruslení v úterý 20. 12. – S sebou: teplé oblečení, brusle, helmu, rukavice, tričko na převlečení, pití. Opět prosím o pomoc rodiče, kteří budou mít čas nám přijít pomoci s přezouváním.
  3. Předvánoční burza a filmový den ve středu 21. 12. – Prosím, aby si děti nezapomněly přinést věci na burzu, které budou označeny cenovkou, popřípadě další peníze na nákup předmětů na burze. Burza bude probíhat do velké přestávky, po ní bude následovat filmový den ve třídě. Vyučování končí v 11:40.
  4. Třídní Ježíšek ve čtvrtek 22. 12. – Začneme losováním dárečků spolužákům a bude následovat hravé vánoční dopoledne.
  5. Volno od 23. 12. – 2. 1. – Děti nedostanou na Vánoce žádné úkoly, ale pošlu domů učebnice. Komu něco chybí, může doplnit. Také prosím procvičujte čtení.

Děkuji za spolupráci.