Třídní schůzky a další informace

Vážení rodiče,

mám pro Vás několik informací. Ale teď jen stručně, více Vám povím na třídních schůzkách.

1. Třídní schůzky se konají ve středu 21.9. od 17:00 v naší třídě 1.C.

2. Ráda bych Vás  poprosila, abyste přišli ve středu 21.9. už na 16:30 a to do školní jídelny, kde Vám bude představen program Dětské masáže (pod textem odkazy na bližší informace).

3. Prosím Vás, abyste v pondělí odpoledne odnesli dětem domů vyprat oblečení do tělocviku, protože pak jdeme na bruslení a úbor nebudou hned potřebovat.

4. Ve čtvrtek 22.9. jdeme na bruslení. Ty děti, které nebudou mít brusle s námi půjdou na zimní stadion také, takže je teple oblečte.

5. Stále mi ještě chybí některé papíry (informace o dítěti a rodině, zdravotní způsobilost). Prosím, aby to děti co nejdříve donesly.

6. Je potřeba, aby žáci, kteří chyběli (i přesto, že jsem byla informována emailem, za což děkuji!), měli napsanou omluvenku v žákovské knížce.

TU Hantáková

leta%cb%87k-misa-4-strany-2016-kontakt