Bruslení, DÚ

dodávám doplňující informace ohledně bruslení. Budeme chodit v době školy místo TV. Čas odchodu od školy bude v 8:15, bruslí se od 8:45 – 9:30. Po návratu do školy se bude normálně učit.

Výbava – brusle, teplé oblečení, triko na převlečení (děti se zapotí), rukavice (stačí tenké prstové), helmu (nejlépe lyžařskou, aby dětem nenafoukalo do uší, ale může být i na kolo).

Dětem se bude věnovat trenér, který je bude učit bruslit. Ráda bych ale poprosila rodiče, kteří by měli v době bruslení čas, jestli by mi nepřišli pomoci s dětmi a obouváním. Rodiče si samozřejmě budou moci zabruslit také.

Také bychráda zdůraznila, že děti začaly dostávat domácí úkoly označené červeným puntíkem! Každý týden dostanou úkol i v AJ, přímo v sešitě. Tento úkol nosí vždy vypracovaný až na další hodinu AJ.

Děkuji za spolupráci.

TU Hantáková